Rekrutacja stała

Rekrutacja stała polega na przerzuceniu odpowiedzialności związanej z poszukiwaniem kandydatów do pracy na naszą Agencję Pracy Tymczasowej. Pracodawca w ramach opłaty abonamentowej otrzymuje stałe uzupełnianie zasobów kadrowych o odpowiednią ilość pracowników.

Rekrutacja stała jest idealnym rozwiązaniem, kiedy firma ma trudności w pozyskaniu kandydatów, spowodowane brakiem zasobów odpowiedzialnych za przeprowadzenie rekrutacji. Sprawdzi się także w przypadku trudności w dotarciu do kandydatów pasywnych o wąskiej specjalizacji oraz chęci pozyskania specjalistów z pokrewnej branży.

Firma to przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują, a dobrze dobrana kadra pracownicza jest gwarancją sukcesu. Najskuteczniejszym sposobem na stworzenie wykwalifikowanego i zmotywowanego zespołu pracowników jest profesjonalna i skuteczna rekrutacja.

Nasze kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne są bardzo wydajne i gwarantują znalezienie kandydatów dopasowanych do potrzeb Twojej firmy z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem.

Jest to oferta indywidualnie tworzona i dopasowana do potrzeb Pracodawcy. Rozpocznij współpracę z nami już dziś! Wypełnij kwestionariusz pracodawcy!

REKRUTACJA STAŁA PRACOWNIKÓW

 

    Braki kadrowe

 

Potrzeba szybkiej rekrutacji

 

Brak narzędzi i zasobów

Współpraca z Agencją Pracy

Tymczasowej

Dostęp do bazy kandydatów

Rekrutacja pracownika

 

 

 

 

 

 

Translate »