Rekrutacja jednorazowa

Rekrutacja pracowników z Europy Wschodniej to jedna z najchętniej wybieranych form współpracy. Przy rosnącym zapotrzebowaniu z jednoczesnym niedostatkiem pracowników na polskim rynku pracy, pracownicy tymczasowi z Europy Wschodniej stają się kluczowym czynnikiem decydujących o konkurencyjności przedsiębiorstwa. Pracownicy np. z Ukrainy cechują się bradzo wysoką motywacją do pracy w Polsce, dzięki, której mają szansę na rozwój i poprawę warunków bytowych. Mają dużą łatwość w aklimatyzacji i odnalezieniu się w nowej rzeczywistości, dodatkowo wielu z nich zna oraz rozumie język polski.

Rekrutację jednorazową poprzedza wypełnienie kwestionariusza pracodawcy, w celu określenia potrzeb kadrowych i wymagań od kandydata. Dobór pracowników oparty jest o wielostopniową selekcję rekrutacyjną, aby umiejętności kandydatów pokrywały się z wymaganiami i oczekiwaniami Pracodawcy. Po akceptacji kandydatów przez Pracodawcę nadal pomagamy w procesie zatrudnienia, aby pracownicy otrzymali niezbędne dokumenty oraz bezpiecznie dotarli do miejsca wykonywania pracy.

Pracodawca nie ponosi żadnych kosztów przed zakończeniem bezpłatnego tygodniowego okresu próbnego. W przypadku niezadowolenia z jakości świadczonych przez pracownika usług lub braku kwalifikacji oferujemy jego zastępstwo z zachowaniem nowego bezpłatnego okresu próbnego.

Rozpocznij współpracę z nami już dziś! Wypełnij kwestionariusz pracodawcy!

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

Rekrutacja pracowników z Europy Wschodniej

Rekrutacja

Okres próbny

Zatrudnienie
 

Legalizacja pobytu i pracy

 

Wdrożenie i szkolenie

 

Nadzór i doradztwo

 

 

 

 

 

 

Translate »