Agencja Pracy Tymczasowej

Agencja Pracy Tymczasowej SYNERGY  świadczy profesjonalne usługi pośrednictwa pracy na rynku krajowym. Specjalizujemy się w rekrutacji i leasingu pracowniczym wysokiej klasy specjalistów z rynków wschodnich, głównie Ukrainy i Białorusi. Świadczymy obsługę kadrową i doradztwo prawne z zakresu zatrudnienia cudzoziemców.

Siedziba naszej Agencji Pracy Tymczasowej znajduje się w Warszawie, co pozwala na sprawne przekierowanie pracownika do dowolnego miasta w Polsce. W ramach współpracy z Pracodawcami oferujemy nie tylko standardową rekrutację pracowników, ale także leasing pracowniczy.

Agencja Pracy Tymczasowej

Wysokie kompetencje

Doświadczenie w HR

Nowoczesne metody rekrutacji

 

Przy rosnących niedostatkach kadrowych na polskim rynku pracy, pracownicy tymczasowi ze wschodu stają się jednym z kluczowych czynników decydujących o konkurencyjności przedsiębiorstwa. Osoby np. z Ukrainy cechują się wysoką motywacją do pracy w Polsce, która daje im szanse na rozwój i poprawę warunków bytowych. Mają dużą łatwość w aklimatyzacji i odnalezieniu się w nowej rzeczywistości oraz brak bariery językowej – wielu z nich zna lub rozumie język polski.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla małych, średnich jaki i dużych firm w pozyskaniu pracowników o odpowiednich kwalifikacjach. Świadczymy również doradztwo obejmujące formalności związane z obsługą obcokrajowców i legalizacją ich pobytu (zezwolenie na pracę, karta pobytu, oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy, zaproszenie biznesowe). Rekrutujemy pracowników zgodnie z zapotrzebowaniem pracodawcy, aby w maksymalny sposób dobrać umiejętności i kwalifikacje do zajmowanego stanowiska.

Doświadczenie jakie posiadamy oraz wielostopniowa selekcja rekrutacji kandydatów sprawia, że jesteśmy w stanie dobrać doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników dokładnie spełniających wymagania pracodawcy. W swojej bazie posiadamy kadrę pracowników z najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi, menadżerów oraz inżynierów. Możemy poszczycić się ogromnym zasobem specjalistów z wielu branż (m.in. kierowców, stolarzy, dekarzy, ślusarzy, hutników, spawaczy, kucharzy, pomoc kuchenna, sprzątaczki, szwaczki) oraz pracowników fizycznych i sezonowych. Wszyscy nasi kandydaci do pracy mają wizy i spełniają wymogi formalne potrzebne do legalnego przebywania w Polsce i podjęcia pracy.

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, pracodawcą i szukasz wykwalifikowanych oraz starannie sprawdzonych pracowników to właśnie trafiłeś w dobre miejsce.

Sprawdź co zyskasz współpracując z nami!

Translate »